Гурток МАН (секція «Англійська мова» та секція «Зарубіжна література»)

Мета роботи гуртка МАН - створення умов для творчого самовдосконалення учнівської молоді, виявлення, розвиток і підтримка юних талантів та обдарувань, сприяння додатковій освіті учнів шляхом залучення до творчої діяльності.
Відвідують учні середніх та старших класів - 15 чол.
Керівники: Чижевська Л.А. (секція «Англійська мова»), Єрмак А.М. (секція «Зарубіжна література»)
Хореографічний гурток "Драйв"


Головною метою гуртка є формування і розвиток хореографічних та творчих здібностей дітей та учнів молоді засобами хореографії, формування ціннісних орієнтирів, потреби в творчій самореалізації, духовно-естетичному самовдосконаленні та професійному середовищі, збагачення їх емоційно-естетичного досвіду.
Завдання:
- формування системи знань та уявлень про сутність види, жанри хореографії, та особливості художньої мови мистецтв;
- розвиток виконавчих вмінь та навичок, хореографічних, музично-ритмічних, фізичних та творчих здібностей, збагачення і ускладнення хореографічної лексики;
- виховання художніх інтересів, смаку, духовних та морально-ціннісних орієнтирів, потреби у творчій самореалізації та самовдосконалення.
Відвідують учні 1-4 класів - 20 чол., 5-8 класів - 15 чол.
Керівник: Мислива Я.П.
Художній гурток

Самчиківська дитяча художня школа традиційного народного декоративно-прикладного мистецтва– це початковий мистецький навчальний заклад з поглибленим вивченням українського народного декоративно-прикладного мистецтва, зокрема, Самчиківського народного розпису (мальовки) , витинанки, писанкарства, різьблення, здійснює естетичне виховання учнів через доступність до занять художньою творчістю, вивченням автентичного народного мистецтва, а обдарованих дітей спрямовує до вибору в майбутньому професії в галузі культури і мистецтва. Для вивчення і збереження народних місцевих традицій викладачі, разом з учнями вивчають основи українського народного розпису, історію його виникнення і поширення по території України, збагачують його новими елементами, композиціями, як кольоровими, так і тематичними. Вивчення місцевих народних традицій збагачує світогляд учнів, розширює їх кругозір, розвиває творчу думку, і любов до своєї Батьківщини. Це є основним напрямком роботи і завданням закладу. Вся робота колективу школи направлена на створення належних умов для навчання, здобуття мистецької освіти, для підвищення майстерності працівників, зміцнення матеріально-технічної бази школи
Відвідують учні початкової та середньої ланки.
Керівники: Раковський В.Г., Полупан О.В., Касьянов С.О.